Jalupro - niobe.sk

Krása je v psychike a psychika je v kráse

Jalupro

http://niobe.sk/wp-content/uploads/2023/11/jalupro2.jpg

Jalupro

Title:

Description:

jalupro2.jpg

Jalupro

Čo je JALUPRO?

Jalupro je estetická procedúra určená na revitalizáciu pleti a ošetrenie znakov starnutia. Ide o biorevitalizačný injekčný prípravok, ktorý stimuluje kožné fibroblasty k produkcii kolagénu a elastínu, čím prispieva k vyhladeniu vrások a zlepšeniu celkového vzhľadu pokožky.

Tento prípravok je vhodný pre ľudí, ktorí chcú obnoviť pružnosť a vitalitu svojej pleti, redukovať drobné vrásky alebo pripraviť pokožku na vystavenie sa slnku pred letnou sezónou. Jalupro je tiež ideálny pre tých, ktorí hľadajú preventívnu starostlivosť proti predčasnému starnutiu pleti.

Procedúra je rýchla, minimálne invazívna a nevyžaduje dlhú rekonvalescenciu, čo umožňuje klientom vrátiť sa k bežným činnostiam takmer okamžite.

Výsledkom ošetrenia Jalupro je svieža a omladená pokožka s viditeľným zlepšením textúry a tónu. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov odporúčame absolvovať sériu ošetrení podľa individuálneho plánu, ktorý vám pripraví náš špecialista.

Category
Ošetrenie

Copyright Niobé s.r.o. 2020. Všetky práva vyhradené. Vytvorilo POME STUDIO s.r.o.Copyright Niobé s.r.o. 2020. Všetky práva vyhradené. Vytvorilo POME STUDIO s.r.o.