Darčekové poukážky - niobe.sk

Krása je v psychike a psychika je v kráse

Darčekové poukážky


Potešte svojich blízkych

Poukaz na ľubovoľný dermatologický zákrok v medicínskom centre Niobé v hodnote 50, 100 alebo 200 €. Takisto môžte využiť aj náš poukaz na injekčnú terapiu INJEKTOPASS VITAMÍN C.
Vhodný ako darček pre vašich najbližších.


Darujte krásu

Využite našu špeciálnu ponuku a potešte svojich blízkych darčekovou poukážkou! Tú môžte využiť v Medicínskom centre Niobé na ľubovolné ošetrenie, tak neváhajte a darujte ju niekomu, na kom vám záleží.

Poukážku nie je možné zameniť za hotovosť a je možné ju uplatniť len v plnej výške. Poukážku je možné uplatniť len v Medicínskom centre Niobé, s.r.o.


Darčeková poukážka Injektopass

Vitamín C sa podieľa na mnohých procesoch v ľudskom organizme. Ak ho telo nedostáva v dostatočnom množstve, dochádza k prejavom jeho nedostatku. Infúzie s vitamínom C predstavujú jednu z možností, ako telu dodať vitamín C vo vysokých dávkach a tým vyrovnať jeho nedostatok. Darujte tak aj vy, niekomu na kom vám záleží zdravie.

Poukážku nie je možné zameniť za hotovosť a je možné ju uplatniť len v plnej výške. Poukážku je možné uplatniť len v Medicínskom centre Niobé, s.r.o.Copyright Niobé s.r.o. 2020. Všetky práva vyhradené. Vytvorilo POME STUDIO s.r.o.Copyright Niobé s.r.o. 2020. Všetky práva vyhradené. Vytvorilo POME STUDIO s.r.o.